Duszpasterstwo Powołań Honoratki

Dzień skupienia w Twoim domu

Oto propozycja dla Ciebie: jest to jeden dzień, lub nawet popołudnie, które chcesz przeżyć razem z Jezusem. Może chcesz pojechać na zorganizowane rekolekcje lub dzień skupienia, ale z różnych przyczyn nie masz takiej możliwości. Jeśli chcesz, możesz skorzystać z tej propozycji.

KROK PIERWSZY:

Zaplanuj czas!!! Może to być jeden dzień, lub popołudnie - ale ważne, aby ustalić. Zapisz w kalendarzu i nic innego wtedy nie planuj. Zorientuj się czy w Twojej okolicy jest możliwość uczestniczenia w adoracji Najświętszego Sakramentu i weź pod uwagę, o której godzinie jest Eucharystia, aby wystarczająco wcześnie rozpocząć.

KROK DRUGI:

Napisz maila ( powolanie.honoratki@gmail.com), aby przysłać Ci odpowiednie treści. Musi być to z odpowiednim wyprzedzeniem (przynajmniej tydzień wcześniej).
Napisz kilka słów o sobie - ponieważ to nie są jakiś stały schemat.
Zaznacz też, kiedy planujesz swój dzień skupienia, aby otoczyć Cię tego dnia modlitwą. 

KROK TRZECI:

Dzień wcześniej przygotuj teksty, które będą potrzebne, - wydrukuj je.

KROK CZWARTY:

Podaruj sobie odrobinę luksusu... wyłącz komputer, radio, telewizor, TELEFON!!! Nie umawiaj się z nikim. Kiedy będziesz planować ten czas, warto już wtedy o tym pamiętać!!! To jest Twój czas tylko z Jezusem, Twoja przestrzeń do rozmowy z Nim, do słuchania Jego... możesz zacząć :)

KROK PIĄTY:

Spróbuj teraz przeżyć ten dzień zgodnie z materiałami i wskazaniami, które otrzymasz mailem.

I pamiętaj - tego dnia razem z siostrami będę Cię wspierać modlitwą!!!
Jeśli masz jakieś pytania - to po prostu napisz!!!