Duszpasterstwo Powołań Honoratki

"Daj mi pić" Skupienie z Bibliodramą

"Daj mi pić" Skupienie z Bibliodramą

Pokój!

Zapraszamy wszystkie kobiety w wieku 20-25 lat na dni skupienia z bibliodramą - z serii: "Kobiety Ewangelii". Pierwsze spotkanie odbędzie się już pod koniec listopada, w dniach 26-28 w naszym domu, w Nowym Mieście nad Pilicą. Tematem przewodnim będzie spotkanie Samarytanki z Jezusem.

Dzień skupienia będzie połączony z Bibliodramą, która jest szczególną formą poznawania i przeżywania Słowa Bożego, w której nie zabraknie ruchu i innych form artystycznych, dlatego zabierz ze sobą wygodny, sportowy strój

Spotkanie rozpoczniemy w Piątek o 18, a zakończymy w niedzielę o 10.00. W planie m.in wspólna Eucharystia, konferencja, adoracja. możliwość spowiedzi lub rozmowy, a także warsztat bibliodramy oparty o fragment z Ewangeli, dotyczący spotkania Samarytanki z Jezusem. 

Prowadzący: 

br. Krzysztof Fabich OFMCap 

Dorota Staniszewska - członkini Wspólnoty Życia Chrześcijańskiego, psycholog, psychoterapeuta. Zajmuje się psychoterapią młodzieży i rodzin. Pomaga w rekolekcjach ignacjańskich.

S. Natalia - Mała Siostra Niepokalanego Serca Maryi, psycholog. Zajmuje się duszpasterstwem młodych.

Jeśli czujesz w sobie pragnienie pogłębienia swojej relacji z Jezusem, a także chesz na nowo odnaleźć drogę do swojego serca, nie czekaj, zapisz się już dziś, za pomocą formularza:)

https://forms.gle/XysKFK2rRf7LuxXo7

Ilość miejsc jest ograniczona!!! Decyduje kolejność zgłoszeń. 

W razie pytań napisz lub zadzwoń:)

s. Natalia 602871854

powolanie.honoratki@gmail.com